Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/21/0426
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

ogólna wydolność fizyczna

Miejsce pracy:

Łask

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Studzianki
  • ogólne prace porządkowe, wykonywanie poleceń przełożonego, dbanie o higienę miejsca pracy, przyrządzanie oraz wydawanie posiłków z półproduktów, dbanie o estetykę wydawanych...

  • Dodane: 2021-07-27

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • wg wniosku Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: doświadczenie w gastronomi Uprawnienia: zdolny do wykonywania pracy fizycznej

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Łęczyca
  • 1. Pomoc w przygotowywaniu posiłków.2. Dbanie o miejsce pracy - czystość.3. Praca w zespole.4. Obsługa urządzeń gazowo - mechanicznych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak...

  • Dodane: 2021-07-26

łódzkie / Dmenin
  • wg. umowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: mile widziane wykształcenie gastronomiczne

  • Dodane: 2021-07-22