Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/21/0643
OBOWIĄZKI:
UTRZYMYWANIE NA BIEŻĄCO CZYSTOŚCI NA STANOWISKU PRACY;SPORZĄDZANIE POTRAW KUCHNI REGIONALNYCH, KUCHNI UKRAIŃSKIEJ, POLSKIEJ I INNYCH NARODÓW ORAZ PODSTAWOWYCH POTRAW DLA RÓŻNYCH DIET;OBRÓBKA WSTĘPNA SUROWCÓW;OCENA SUROWCÓW, WŁAŚCIWE GOSPODAROWANIE NIMI;WYKAŃCZANIE, PORCJOWANIE, DEKOROWANIE I ESTETYCZNE WYDAWANIE WYROBÓW KULINARNYCH;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: umiejetność dobrej organizacji pracy
Uprawnienia: Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.
Uprawnienia: Umiejętności cukiernicze

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach