Praca: Pomocniczy robotnik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Panaszew
Numer: StPr/20/0267
OBOWIĄZKI:
Prace remontowo - budowlane
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Panaszew


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

MULTiSERWIS Sp. z o.o.

łódzkie /
  • Miejsce pracy: Niemcy Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: Drążenie tunelu metodami górniczymi: techniką strzelniczą i mechaniczną Obsługę wiertnicy, torkretnicy oraz innych...

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Józefów Stary
  • pomocnicze prace ogólnobudowlany Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj

K.O.B Kobnext Sp. z o.o.

łódzkie /
  • Miejsce pracy: Niemcy Zakres obowiązków: Wykonywanie prac remontowych w zakresie budowy dróg i mostów bez specjalistycznych kwalifikacji Inne prace budowlane – pomocnicze Wymagania:...

  • Dodane: 2021-04-21

TEPRO S.A.

łódzkie /
  • praca na hali w zakładzie prefabrykacji wykonywanie prac: zbrojarskich, betoniarskich prace związane z zawodem cieśli możliwa praca jako operator maszyn zbrojarskich doświadczenie na takim...

  • Dodane: 2021-04-21