Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Szczepany
Numer: StPr/22/0300
OBOWIĄZKI:
wykonywanie elewacji, wyburzanie, drobne prace dekarskie i inne
Miejsce pracy:

Szczepany

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Zobacz podobne oferty

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

łódzkie /
  • praca na budowach realizowanych przez firmę na ternie całego kraju i za granicą dyspozycyjność (praca w delegacji) mile widziana praktyka w zawodzie

  • Dodane: wczoraj

AIDA Sp. z o.o.

łódzkie /
  • Oczekujemy: dyspozycyjności, gotowości do wyjazdów służbowych (praca w delegacji na terenie całego kraju), Mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, chęci do pracy i...

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - praca pod kierunkiem inżyniera budownictwa przy rozbudowie i termomodernizacji budynków - montaż konstrukcji stalowych - montaż konstrukcji z wykorzystaniem metody alpinistycznej i innych...

  • Dodane: 2022-06-23

  • wykonywanie prac w zakresie gipsowania, malowania,kartongipsów,kładzenia glazury, terakoty itp.praca na terenie Łodzi i okolic Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania dodatkowe:...