Praca: Pomocnik kucharza

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pomocnik kucharza
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/22/0321
OBOWIĄZKI:

pomoc w przygotowywaniu i wydawaniu potraw

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Ujazd
  • pomoc w przygotowywaniu posiłków, prace porzadkowe w kuchni Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Łęczyca
  • 1. Przygotowanie półproduktów do pizzy, 2. Prace porządkowe na kuchni, 3. Obsługa klienta, 4. Inne prace porządkowe zlecone przez pracodawcę. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe,...

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Łochyńsko
  • Pomoc w przygotowywaniu posiłków; pomoc przy pobieraniu prób żywnościowych. Wymagania inne: Umiejętność pracy w zespole, sprawność fizyczna.

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Rawa Mazowiecka
  • Obsługa klienta. Utrzymanie czystości w punkcie gastronomicznym. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak