Praca: Pomocnik magazyniera

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pomocnik magazyniera
Miejsce pracy: Niechcice
Numer: StPr/18/2252
OBOWIĄZKI:
Rozładunek/ załadunek kontenerów; prace porządkowe w magazynie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Kierowca operator wózka jezdniowego (widłowego)
Uprawnienia: Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:

Praca na dwie zmiany 06.00-14.00, 14.00-22.00.

Miejsce pracy:

Niechcice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim