Praca: Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/21/0189
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prostych prac produkcyjnych, praca na terenie Województw Łódzkiego, Mazowieckiego, Opolskiego, Dolnośląskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Zgierz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

łódzkie / Działoszyn
  • Przygotowanie i prowadzenie księgowości Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak Wymagania inne: wykształcenie wyższe, doświadczenie zawodowe 2 lata

  • Dodane: 2021-02-27

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, kontrola sprzedaży produktów, obsługa klientów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Obsługa komputera Wymagania...

  • Dodane: 2021-02-26

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • -kontakt z petentami i kursantami-obsługa komutera-organizacja czasu pracy instruktorów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: Obsługa komputera

  • Dodane: 2021-02-26

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

łódzkie / Makowiska
  • obsługa urządzeń magazynowych: układnic regałowych. przyjmowanie dostaw towaru, planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej, rozkładanie towaru, oznakowywanie towaru, przygotowywanie...

  • Dodane: 2021-02-26