Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/22/0432
OBOWIĄZKI:
w/g programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

łódzkie / Pajęczno
  • Zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • Przyjmowanie i wydawanie korespondencji; segregowanie dokumentów; obsługa urządzeń biurowych; bezpośrednia obsługa klienta. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • - zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy, - zapoznanie z przepisami BHP i ppoż., - zapoznanie z Instrukcją Kancelaryjną, - obsługa urządzeń biurowych (faksu,...

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie / Wieluń
  • Przyjmowanie, ewidencjonowanie, przedkładanie do dekretacji oraz rozdział korespondencji właściwym komórkom organizacyjnym. Obsługa urządzeń techniki biurowej - - fax, komputer,...

  • Dodane: 2022-05-24