Praca: Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Nowy Kawęczyn
Numer: StPr/20/0609
OBOWIĄZKI:
Praca ręczna, praca w zespołach z obywatelami Ukrainy, montaż tektury falistej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Miejsce pracy:

Nowy Kawęczyn

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach