Praca: Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/1468
OBOWIĄZKI:
praca na hali produkcyjnejpraca przy rozkładaniu i kompletowaniu towarów przed wysylką etykietowaniepakowanie towarówsprawdzanie stanu towarówobsługa skanera magazynowegowykonywanie prac introligatorskich ręcznychmiejsce wykonywania pracy ul. Zakładowa 90/92, 92-402 Łódź/Możliwość wykonania pracy w innych zakładach pracy w całej Polsce
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: Zdolności manualne
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi