Praca: Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/21/0272
OBOWIĄZKI:
Odpowiada za czystość i porządek w pomieszczeniach biurowych, socjalnych, ciągach komunikacyjnych w przydzielonym obiekcie, utrzymanie czystości okien w przydzielonych pomieszczeniach. Wykonywanie prac zgodnie z przepisami BHP. Praca na wysokości.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach