Praca: Pracownik leśny


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Pracownik leśny
Miejsce pracy: Rzeczyca
Numer: StPr/18/1564
OBOWIĄZKI:

pomoc przy obróbce drewna, sadzenia

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: pilarz-drwal

Miejsce pracy:

Rzeczyca


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Wola Łaska
  • Segregowanie odpadów do Big- bagów oraz na pola odkładczeWymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • prace porzadkowe Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • prace porządkowe wokół firmyWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: chęci do pracy,

  • Dodane: wczoraj

ABB Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź
  • Obsługa i kontrola procesu obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej części produkcyjnych; Dbałość o zapewnienie jakości w obszarze produkcji Dbałość o sprawne funkcjonowanie podstawowych...

  • Dodane: wczoraj