Praca: Pracownik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/18/8577
OBOWIĄZKI:
Towarowanie oraz ważenie kontrolne za pomocą wagi magazynowej (platformowej) SBS-BW-IT, znakowanie towarów za pomocą wózka do znakowania perfect, striper, zczytywanie towarów za pomocą czytnika ZEBRA LS3408ER/FS Praca od 8:00 do 14:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność obsługi czytnika zebra LS3408ER/FS umiejętność obsługi wózka do znakowania PERFECT STRIPER umiejętność obsługi wagi platformowej it Steinberg Systems SBS-BW-IT

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi