Praca: Pracownik Magazynu Surowców Sypkich

Pracownik Magazynu Surowców Sypkich
Miejsce pracy: Rusiec

Stanowisko bezpośrednio podległe – Brygadziście Magazynu Surowców

Oczekiwania:
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
Obowiązki:
  • Praca przy naważaniu przypraw do produkcji zgodnie z recepturami
  • Przestrzeganie procedur, standardów jakościowych oraz bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Prowadzenie zapisów identyfikacji
  • Wykonywanie zadań niezbędnych do prawidłowego przebiegu procesu produkcji
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia
  • Pracę w zespole o dużej wiedzy i doświadczeniu
  • Pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bezpłatny dojazd do pracy
  • System premiowania