Praca: Pracownik produkcji mebli sklepowych

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pracownik produkcji mebli sklepowych
Miejsce pracy: Bogusławice
Numer: StPr/21/2238
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prostych elementów mebli sklepowych,obsługa prostych maszyn i urządzeń do obróbki płyt meblowych, metalu oraz do nanoszenia farb proszkowych,przygotowywanie materiałów do produkcji mebli sklepowych,wykonywanie prac pomocniczych przy produkcji mebli sklepowych,kontrola jakości elementów mebli sklepowych oraz pakowanie elementów,wykonywanie prostych prac montażowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

praca na podobnym stanowisku: minimum 2,5 roku, samodzielność, dokładność, dyspozycyjność, ogólna znajomość materiałów do produkcji mebli oraz znajomość palety kolorów RAL, umiejętność odczytywania prostych rysunków technicznych, obsługa prostych maszyn i urządzeń

Miejsce pracy:

Bogusławice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim