Praca: Pracownik produkcji, operator maszyn i urządzeń

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Pracownik produkcji, operator maszyn i urządzeń
Miejsce pracy: Grudzeń-Las
Numer: StPr/22/0834
OBOWIĄZKI:

OBSŁUGIWANIE MASZYN I URZĄDZEŃ

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

ZDOLNOŚCI MANUALNE, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE

Miejsce pracy:

Grudzeń-Las

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Zobacz podobne oferty

Bose-Instal

łódzkie /
  • wykonywanie odwiertów pod pompy ciepła (praca bardzo podobna do wiercenia studni głębinowych) system pracy w tak zwanej delegacji w systemie 3 tygodnie na 1 tydzień wyjazd na wolne i przyjazd z...

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - kompleksowa obsługa maszyn czyszczących w warunkach szczególnej ostrożności i zgodnie z instrukcją technologiczną - odpowiedzialność za prawidłowe działanie maszyn czyszczących poprzez...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

łódzkie / Łowicz
  • Obsługa maszyn dziewiarskichgodziny pracy od 08.00- 20.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

  • -obsługa ciągu technologicznego do prania ,suszenia i wykanczania tekstyliów,-dobierania najlepszych środków chemicznych do prania i wykańczania tekstyliów,-opracowywanie planów produkcji z...

  • Dodane: 2022-11-26