Praca: Pracownik produkcji roślin


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Pracownik produkcji roślin
Miejsce pracy: Rzgów
Numer: StPr/21/0033
OBOWIĄZKI:
produkcja roślin ozdobnych ich pakowanie i wysyłka, zapewnienie żródła ciepła do szklarni, ochrona roślinWynagrodzenie 17 zł/h
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne

Miejsce pracy:

Rzgów


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - odebranie towaru z linii produkcyjnej - składanie opakowań - kontrola jakości produktu - sortowanie produktu - praca fizyczna stojąca Umowa zlecenie na okres: 26.02.21-25.02.24/wg zleceń 35 h...

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Stryków
  • - Przestrzeganie instrukcji oraz procedur obowiązujących na danym stanowisku pracy jak i całej firmy, zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz dobrych praktyk produkcyjnych - Uruchomienie oraz...

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - Produkcja elementów metalowych do sprzętu AGD - Obsługa maszyn produkcyjnych - Kontrola jakości wyrobów - Praca na produkcji z wykorzystaniem maszyn przedstawionych w wymaganiach Wymagania...

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Grabostaw
  • Zbijanie palet, załadunek palet, przecieranie drewna. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: obsługa maszyn do przecierania drewna

  • Dodane: dzisiaj