Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/2480
OBOWIĄZKI:

- wykonywanie prac montażowych na podstawie rysunku technicznego - obsługa narzędzi pomiarowych - kontrola jakości wytwarzanych komponentów - raportowanie wykonywanych zadań/przestrzeganie zasad bezpieczeństwa Umowa o pracę na czas określony: 18 miesięcy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

umiejętność wykonywania prac pomocniczych, polegających na doborze i dopasowaniu części i zespołów znajomość rysunku technicznego umiejętność kontroli działania maszyn i urządzeń podczas próbnej eksploatacji umiejętność organizowania bezpiecznego stanowiska pracy umiejętność wykonywania prac montażowych na podstawie rysunku technicznego umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych umiejętność kontroli jakości wytwarzanych komponentów umiejętność raportowania wykonywanych zadań/przestrzegania zasad bezpieczeństwa

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi