Praca: Pracownik produkcyjno magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Pracownik produkcyjno magazynowy
Miejsce pracy: Tuszyn
Numer: StPr/20/1264
OBOWIĄZKI:
Prace produkcyjno magazynowe przy przetwarzaniu tworzyw sztucznych. Załadunki i rozładunki materiałow. Obsługa maszyn.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Miejsce pracy:

Tuszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód