Praca: Pracownik sprzątający / sprzątaczka - hale produkcyjne

Ogłoszenie numer: 4337921, z dnia 2021-03-20

PROTEKT
firma istniejąca od 1989

Jesteśmy producentem sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości. Nasze produkty stosowane są w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. Oferujemy zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne.

Więcej o nas na http://protekt.com.pl/
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osobę do pracy na stanowisku

Pracownik sprzątający / sprzątaczka - hale produkcyjne

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • utrzymywanie czystości w pomieszczeniach produkcyjnych, sanitarnych oraz stołówce

Wymagania

  • doświadczenie w sprzątaniu – mile widziane
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia w godzinach 10.30-18.30

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa+ premie
  • umowę o pracę zawarta z pracodawcą
  • finansowanie przez pracodawcę pakietów medycznych, ubezpieczenia grupowego oraz kart sportowych