Praca: Project Manager

Ogłoszenie numer: 2326549, z dnia 2019-03-15

Tricomp Sp. z o.o.

W związku z realizacją nowego projektu na terenie Afryki (Addis Ababa – Etiopia)

poszukujemy osób na stanowisko:

Project Manager

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • uczestnictwo w tworzeniu oferty oraz planowaniu budowy Centrum Danych w Addis Ababa (Etiopia)

  • prowadzenie i nadzorowanie budowy Tier IV Data Center wraz z infrastrukturą

  • początkowe miejsce pracy - Warszawa z gotowością do wyjazdów do Addis Ababa

  • późniejsze miejsce pracy - Addis Ababa z okresowymi wyjazdami do Warszawy

Wymagania

  • doświadczenie w tworzeniu Centrum Danych przynajmniej Tier III

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w pracy przy inwestycjach budowlanych

  • umiejętność planowania i organizacji pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność i otwartość

Oferujemy

  • roczny kontrakt

  • udział w ciekawym projekcie

  • pokrywamy koszty przelotu, zakwaterowania, wyżywienia oraz ubezpieczenia