Praca: Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/2324
OBOWIĄZKI:
- wuszukiwanie nowych firm odzieżowych- kontakt osobisty z klientem i reprezentacja naszych możliwości- wysyłanie pocztą zestawów etykiet odpowiednich do produkowanej odzieży
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

- umiejętności pracy w zespole- komunikatywność- znajomość języka angielskiego - poziom średniozaawansowany- w mowie- znajomość języka niemieckiego poziom średniozaawansowany- w mowie- znajomość języka rosyjskiego poziom średniozaawansowany- w mowie

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi