Praca: Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Sekretarka
Miejsce pracy: Zapolice
Numer: StPr/21/0475
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

alg.

Miejsce pracy:

Zapolice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Da Grasso Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-116), Al. Jana Pawła II 18 lok.120

łódzkie / Łódź
  • prowadzenie i obsługa biura, kompleksowe wspieranie administracyjne i organizacyjne, realizacja wszelkich zadań związanych z właściwym funkcjonowaniem biura, w tym dbanie o prawidłowy stan...

  • Dodane: 2021-09-22

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Kutno
  • Zakres wykonywanych zadań: - przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, - obsługa telefonów, fax-u, - obsługa kserokopiarki, - obsługa sali konferencyjnej w trakcie spotkań biznesowych, -...

  • Dodane: 2021-09-02