Praca: Spawacz

Ogłoszenie numer: 3781677, z dnia 2020-10-19

Prometr sp. z o.o. oferuje pracę dla elektryka montażu urządzeń w tym ciśnieniowych.

Spawacz

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Spawanie stali nierdzewnych w tym naczyń ciśnieniowych, rurociągów, konstrukcji maszyn
  • Praca jednozmianowa w oddziale produkcyjnym firmy,  sporadycznie praca na wyjeździe przy montażach urządzeń ciśnieniowych/rurociągi pary, kondensatu sporadycznie rur gazowych
  • Prawo jazdy kat.B do samodzielnego poruszania się pojazdem służbowym w ramach przydzielonej pracy

Wymagania

  • Metody spawania
  • TIG 141
  • MIG/MAG 131/135
  • Książeczka spawacza, uprawnienia ciśnieniowe UDT będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Miejsce pracy Łódź ze sporadycznymi delegacjami w obszarze całego kraju
  • Praca w pełnym wymiarze czasu pracy