Praca: Specjalista do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Specjalista do spraw księgowości
Miejsce pracy: Żychlin
Numer: StPr/21/0233
OBOWIĄZKI:
księgi handlowe, księgowanie dokumentów, obsługa kadrowa firm, obsługa płatnika - ZUS, naliczanie wynagrodzeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: praca w zespole

Miejsce pracy:

Żychlin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie