Praca: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta, firmy zajmującej się wytwarzaniem włókniny, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Radomsko
Nr ref.: SOB/DŁ/K
Zadania:
  • Zbieranie i przetwarzanie zamówień klientów,
  • Zapewnienie dostaw gotowych produktów klientom we współpracy z działem Produkcji i Planowania,
  • Identyfikowanie nowych kanałów sprzedaży i poszukiwanie nowych klientów,
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • Kontakt z klientem – najczęściej telefoniczny bądź drogą elektroniczną.
Nasze oczekiwania:
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Doświadczenie związane z obsługą klienta
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Skrupulatność i zaangażowanie.
Nasza oferta:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, które nie jest oparte na systemie prowizyjnym,
  • Dodatkowy, uznaniowy bonus roczny,
  • Bogaty pakiet socjalny – opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, Fundusz Świadczeń Socjalnych, ubezpieczenie grupowe.