Praca: Specjalista ds. rynku nieruchomości+staż power v

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Specjalista ds. rynku nieruchomości+staż power v
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0598
OBOWIĄZKI:
-wyszukiwanie nieruchomości na mapach (portale ogólnodostępne)-pozyskiwanie nieruchomości do najmu i sprzedaży, przygotowywanie ofert i ogłoszeń-pozyskiwanie klientów zainteresowanych usługą pośrednictwa przy wynajmie lub sprzedazy nieruchomości-pozyskiwanie dokumentów niezbednych do transakcji od klientów-kontakt z urzędami-opracowywanie ofert, rozliczeń nieruchomości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania dodatkowe:

Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi