Praca: Specjalista ds. zabezpieczenia procesu serwisowego z językiem angielskim - wózki widłowe

Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. zabezpieczenia procesu serwisowego z językiem angielskim - wózki widłowe
ZADANIA:
  • Miejsce pracy: Jaktorów, ul. Potockiego 1 A
  • Wsparcie systemowe - funkcja Application specialist systemu ERP (wdrażanie, tłumaczenia, szkolenia, wsparcie etc.)
  • Zarządzanie umowami z Klientami
  • Zarządzanie zleceniami serwisowym (usługa, części) – wszystkie fazy: ofertowanie, zamówienie, informacja o terminie, dostawa, zamknięcie zlecenia, fakturowanie etc.
  • Przepływ informacji serwisowej (technicznej, logistycznej, handlowej) pomiędzy wszystkimi uczestnikami procesu serwisowego
  • Efektywność procesu serwisowego
  • Zarządzanie ceną (cenniki, kalkulatory etc.)
  • Codzienna współpraca z Technikami Serwisowymi i innymi zespołami w Firmie
  • W perspektywie rola trenera wewnętrznego
NASZE OCZEKIWANIA:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – 2 lata
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny (komunikacja ustna i pisemna z centralą)
  • Biegła znajomość MS Office
  • Dokładność, skrupulatność
  • Wysoka umiejętność planowania i organizacja
  • Poszukiwanie rozwiązań
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Komunikatywność
  • Samodzielność
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+ bonus roczny)
  • Umowę o pracę
  • Profesjonalne wdrożenie
  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
  • Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do urlopu
  • Dostęp do aplikacji Inspiro (audiobooki)
  • Bezpłatne miejsce parkingowe
  • Drużynę piłkarską – piłka nożna
Administratorem danych jest TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Jaktorowie 96-313, Potockiego 1A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.