Praca: Specjalista Service Desk

Ogłoszenie numer: 2222571, z dnia 2019-01-07

Klient portalu Praca.pl

Dla naszego Klienta, światowego lidera outsourcingu zarządzania czystością w miejscu pracy, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Specjalista Service Desk

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • Dokumentowanie pracy w systemie obsługi zgłoszeń – 1 linia wsparcia (obsługa klienta wewnętrznego);
  • Przekazywanie do dalszej realizacji wsparcia technicznego;
  • Diagnozowanie, analiza i rozwiązywanie problemów – telefoniczne (dyżury), mailowe oraz zdalne wsparcie klienta;
  • Komunikacja z pozostałymi zespołami wsparcia technicznego;

Wymagania

Jeśli:

  • Znasz dobrze język niemiecki;
  • Komunikujesz się po angielsku;
  • Lubisz pracować z ludźmi;
  • Interesujesz się informatyką i chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę z branży IT;
  • Jesteś studentem, a może właśnie ukończyłeś studia i szukasz ciekawej posady…

…a w dodatku:

  • Masz prawo jazdy (kat. B);
  • Wiesz co to: ITIL
  • Lubisz czasem pojechać w ciekawe miejsce np. na terenie Europy;

to ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Elastyczny grafik;
  • Szkolenia i poszerzanie kompetencji zawodowych w międzynarodowym środowisku;
  • Dostęp do nowoczesnych technologii.

Wynagrodzenie

Od 5000 do 5000 PLN