Praca: Spedytor krajowy i międzynarodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Spedytor krajowy i międzynarodowy
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0745
OBOWIĄZKI:

- obsługa zleceń transportowych - planowanie przewozów - ustalanie warunków transportowych - dbanie o terminowość realizacji zlecenia - obsługa giełdy transportowej TRANS i TIMCOM - optymalizacja kosztów spedycyjnych - poszukiwanie nowych klientów - umowa zlecenia na okres 2 lat

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, inne, kierunek: logistyka
Język: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: francuski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie średnie zawodowe mile widziane wykształcenie wyższe mile widziane łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami umiejętność obsługi giełdy transportowej TRANS i TIMCOM dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku umiejętność pracy w zespole umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi