Praca: Sprzątaczka biurowa

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Sprzątaczka biurowa
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/19/0006
OBOWIĄZKI:

- SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ BIUROWYCH I SOCJALNYCH

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 125 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Łęczyca
  • 1. Mycie podłogi, mebli biurowych, 2. Sprzątanie biura - wycieranie kurzy, 3. Mycie okien, 4. Zamiatanie.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: chęć do pracy

  • Dodane: 2019-01-15

MONNARI TRADE S.A.

łódzkie / Łódź
  • Zakres podstawowych zadań Sprzątanie, utrzymanie porządku w pomieszczeniach magazynowych, administracyjno-biurowych, socjalnych i sanitarnych z obsługą samojezdnej szorowarki.

  • Dodane: 2019-01-13

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

łódzkie / Bełchatów
  • Wykonywanie prac porządkowych, dbałość o czystość zakładuWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: KSIĄŻECZKA SANEPIDU

  • Dodane: 2019-01-10

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Praca w Woj. Spec. Szpitalu w ZgierzuZgodnie z zajmowanym stanowiskiemWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweWymagania inne:doswiadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,...