Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Dębołęka
Numer: StPr/19/0048
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie dostaw towarów. Zawieranie transakcji sprzedaży oraz przyjmowanie i wypełnianie dokumentów z nią związanych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Dębołęka


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Skierniewice
  • SPRZEDAŻ I SERWIS ROWERÓW, OBSLUGA KASY FISKALNEJ I SYSTEMU RATALNEGO, PRZYGOTOWYWANIE ROWERÓW DO SPRZEDAŻYWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodoweWymagania dodatkowe:Zawód:...

  • Dodane: 2019-01-15

MONNARI TRADE S.A.

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • Salon Monnari w C.H. Galeria TomaszówOd kandydatów oczekujemy:doświadczenia w pracy na podobnym stanowiskuwykształcenia min. średniego z zakończonym okresem naukidyspozycyjności i...

  • Dodane: 2019-01-15

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie / Nietuszyna
  • Obsługa kasy fiskalnej. Inkasowanie należności. Zamawianie towaru. Przyjmowanie towaru. Wykładanie towaru.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

  • Dodane: 2019-01-13

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie / Wierzchlas
  • sprzedaż artykułów motoryzacyjnychWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodoweWymagania dodatkowe:Wykształcenie: średnie ogólnokształcąceWymagania inne:mile widziane doświadczenie...

  • Dodane: 2019-01-13