Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Sprzedawca
Miejsce pracy: Tuszyn
Numer: StPr/20/1129
OBOWIĄZKI:

-Praca na sali sprzedaży - Przygotowanie zamówień towaru - Przyjmowanie dostaw

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Tuszyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

PATRIZIA ARYTON
łódzkie / Łódź - Manufaktura
  • Opis stanowiska:obsługa Klienta oraz doradztwodbanie o wizerunek oraz wygląd sklepuWymagania:pasja i entuzjazm i odwagadoświadczenie na podobnym stanowiskukomunikatywność

  • Dodane: dzisiaj
Eurocash S.A.
łódzkie / Radomsko, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Rawa Mazowiecka, Opoczno, Tomasz
  • Prawa jazdy kategorii BGotowości do założenia własnej działalności gospodarczejZaangażowania i pozytywnego nastawienia, szczególnie w relacjach z Klientami

  • Dodane: wczoraj
INTERSPORT Polska S.A.
łódzkie / Rzgów
  • Nasza oferta:dowolna forma zatrudnieniadowolny wymiar godzinprofesjonalne szkolenia produktowerozwój poprzez różnorodność zadańelastyczny czas pracydynamiczne i przyjazne środowisko...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
łódzkie / Radomsko
  • wg wnioskuWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia: uczciwość punktualność sumienność w pracy

  • Dodane: 2020-10-22