Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Głowno
Numer: StPr/21/2147
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie dostaw artykułów spożywczych do punktu sprzedaży, dbanie o poprawne saldo kasy, obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych, rozliczanie środków płatniczych, obsługa klientów, doradzanie im w kwestii wyboru określonych produktów, dbanie o porządek w sklepie i estetykę miejsca pracy, kontrolowanie jakości artykułów spożywczych przeznaczonych do sprzedaży, dokonywanie rozliczeń finansowych po zakończonej pracy łącznie z zabezpieczaniem utargów, praca w godzinach nadliczbowych, dyspozycyjność, umiejętność obsługi systemu POS.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: dyspozycyjność, uczciwość.
Uprawnienia: uczciwość, pracowitość, sumienność

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH

Wymagania inne:

Umiejętność pracy pod presją czasu, praca w siedzibie firmy + według zleceń, praca w godzinach nadliczbowych, wiedza z zakresu sprzedaży, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.Chęć wyrobienia książeczki zdrowia do celów sanitarno- epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Głowno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu