Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Sprzedawca
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/22/0677
OBOWIĄZKI:
nauka eksponowania towaru, przyjmowania dostaw, obsługa kasy fiskalnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Budziszewice
  • sprzedaż artykułów, obsługa klienta, dbałość o porządek w miejscu pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • sprzedaz wyrobów cukierniczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Opoczno
  • ZAMAWIANIE ORAZ PRZYJMOWANIE TOWARU, WYDAWANIE TOWARU, SPRAWDZANIE TOWARU POD WZGLĘDEM ILOŚCIOWYM ORAZ JAKOŚCIOWYM, OBSŁUGA KLIENTA, DBANIE O MIEJSCE ORAZ ESTETYKĘ TOWARÓW, UZUPEŁNIANIE...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Skierniewice
  • PRZYJMOWANIE DOSTAW TOWARÓW W PUNKCIE SPRZEDAŻY. PRZYGOTOWYWANIE PRODUKTÓW DO SPRZEDAŻY ORAZ ICH WYEKSPONOWANIE. OBSŁUGIWANIE NABYWCY SPRZEDAWANYCH TOWARÓW W HANDLU DETALICZNYM I HURTOWYM....

  • Dodane: wczoraj