Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Sprzedawca
Miejsce pracy: Golesze Duże
Numer: StPr/22/2039
OBOWIĄZKI:

Przyjmowanie towarów; przygotowywanie produktów do sprzedaży; obsługa kasy fiskalnej.

Miejsce pracy:

Golesze Duże

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Opoczno
  • OBSŁUGA KOMPUTERA, KASY FISKALNEJ, OBSŁUGA KLIENTA, PRZYJMOWANIE TOWARU, SPRAWDZANIE POD WZGLĘDEM ILOŚCIOWYM I JAKOŚCIOWYM, DBANIE O MIEJSCE PRACY I ESTETYKĘ WYEKSPONOWANYCH TOWARÓW,...

  • Dodane: 2023-01-27

  • Sprzedaż artykułów spożywczych i chemicznych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH

  • Dodane: 2023-01-26

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

łódzkie / Świnice Warckie
  • - obsługa kasy fiskalnej- obsługa działu mięsnego- dbanie o porządek na sali sprzedaży- dbanie o ekspozycję towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: [Inne] : -...

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie / Wierzchlas
  • Obsługa kasy fiskalnej.Wykładanie towaru.Obsługa klienta.Umieszczanie cen na towarach.Zamawianie towaru do sklepu.Sprawdzanie dat ważności towaru.Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy....

  • Dodane: 2023-01-23