Praca: Stolarz


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Stolarz
Miejsce pracy: Okrajszów
Numer: StPr/18/1570
OBOWIĄZKI:

produkcja kuchni, szaf , mebli pokojowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: chęci do pracy,

Miejsce pracy:

Okrajszów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

P.I.N. Personal GmbH

łódzkie /
  • Demontaż I montaż mebliPrzebudowa wystawyPrzeładowanie towaru do magazynuSkładanie mebliObsługa maszyn stolarskichPodstawowa znajomość języka niemieckiegoChęć do podjęcia pracy od...

  • Dodane: 2019-01-15

Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.

łódzkie /
  • Miejsce pracy: Niemcy - Mönchengladbach Obowiązki:montaż drzwi i okien w nowym, starym budownictwie - budynki mieszkalnedoświadczenie w pracy jako stolarzgotowość do szybkiego wyjazdusamochód...

  • Dodane: 2019-01-14

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • wg zakresu czynnościWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: drzewneWymagania dodatkowe:Uprawnienia: PRAWO JAZDY - KAT. B

  • Dodane: 2019-01-12

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Pipie
  • Obróbka drewna, przecinanie drewna, zbijanie paletWymagania konieczne:Zawód: Stolarz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

  • Dodane: 2019-01-11