Praca: Sushi master

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Sushi master
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/21/0385
OBOWIĄZKI:
pobieranie surowców i półproduktów do produkcji sushi;zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych; ocena surowców, półproduktów i wyrobów gotowych i właściwe gospodarowanie nimiobróbka wstępna surowców (ręczna, mechaniczna, termiczna);posługiwanie się narzędziami, maszynami i urządzen,utrzymywanie na bieżąco czystości na stanowisku pracy, a także porządkowanie pomieszczeń produkcyjnych po zakończeniu pracy;przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.Praca w systemie jednozmianowym, na 3/4 etatu, od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 11:00- 21:00, na okres próbny 3 miesiące, następnie do 3 lat.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach