Praca: Szlifierz polernik

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Szlifierz polernik
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/21/0062
OBOWIĄZKI:
polerowanie i szlifowanie części metalowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • polerowanie i szlifowanie części metalowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Łazisko
  • obróbka metali przez szlifowanie zewnętrznych oraz wewnętrznych powierzchni walcowych i stożkowych w celu uzyskania pożądanego kształtu Wymagania konieczne: Zawód: Szlifierz metali (wymagany...

  • Dodane: 2021-02-25

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - obsługa szlifierki i polerki, tokarki, piły w celu szlifowania i polerowania płaszczyzn - obsługa pił lub tokarek pionowych przy przecinaniu półfabrykatów ceramicznych, jak: rury, tuleje,...

  • Dodane: 2021-02-16