Praca: Szwaczka maszynowa

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Szwaczka maszynowa
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/18/8486
OBOWIĄZKI:
- Krawiectwo - Szycie odzieży na maszynach: overlock, stębnówka, dwuigła, mereżka Praca w godz. od 7:00 do 15:00 Miejsce wykonywania pracy: Łódź, siedziba firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

szycie odzieży z dzianiny na maszynach: overlock, stębnówka, dwuigła, mereżka

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi