Praca: Szwaczka maszynowa


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Szwaczka maszynowa
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/18/1809
OBOWIĄZKI:

obsługa maszyn szwalniczych: stębnówka, owerlok, dwuigła, szycie operacyjne lub całościowe.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Szwaczka maszynowa (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • wg zakresu czynnościWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweWymagania dodatkowe:Uprawnienia: umiejętność szycia na maszynach przemysłowych

  • Dodane: 2019-01-14

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • obsługa maszyn szwalniczychWymagania konieczne:Uprawnienia: obsługa maszyn skarpetkowychWymagania dodatkowe:Wykształcenie: podstawowe

  • Dodane: 2019-01-12

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Aleksandrów Łódzki
  • Szycie wyrobów z dzianiny(overlock, stębnówka, dwuigła)

  • Dodane: 2019-01-11

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Pabianice
  • szycie kompletnej odzieży wierzchniej damskiej i dziecięcej na maszynach szwalniczych: automatyczna stębnówka, renderka, overlock, dziurkarka, guzikarka; umowa o pracę na 1 miesiąc, następnie...

  • Dodane: 2019-01-11