Praca: Szwaczka maszynowa


Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Szwaczka maszynowa
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/21/0159
OBOWIĄZKI:
Szycie odzieży.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Szwaczka maszynowa
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Umiejętność szycia na maszynach

Miejsce pracy:

Sieradz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Biała
  • Szycie na maszynach szwalniczych, w tym: kroszetka i autolap ( asortyment - bielizna i kostiumy kąpielowe) Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: umiejętność szycia na...

  • Dodane: 2021-03-05

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Aleksandrów Łódzki
  • szycie odzieży lekkiej, sportowej oraz damskiej, męskiej i dziecięcej (tj tiherty bawełniane, bluzy,spodnie dresowe) Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania...

  • Dodane: 2021-03-02

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Sieradz
  • Szycie odzieży z dzianiny Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: umiejętność szycia

  • Dodane: 2021-03-02

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

łódzkie / Sieradz
  • Szycie odzieży. Wymagania konieczne: Zawód: Szwaczka maszynowa Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Umiejętność szycia na maszynach

  • Dodane: 2021-03-02