Praca: Szwaczka


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Szwaczka
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/3473
OBOWIĄZKI:
- obsługa maszyn: stębnówka, renderka, dwuigłówka płaska, lamownik, dziurkarka
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

- doświadczenie na podobnym stanowisku- umiejętność obsługi - stębnówki, renderki, dwuigłówki płaskiej, lamownika, dziurkarki

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • szycie tkanin technicznychWymagania konieczne:Zawód: Szwaczka maszynowaWykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
łódzkie / Zduńska Wola
  • Szycie zlecanego asortymentu bieliznyWymagania konieczne:Zawód: Szwaczka maszynowa (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakUprawnienia: szycie na...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
łódzkie / Mierzyce
  • szycie elementów dzianin i tkanin, szycie, podwijanie, marszczenie, mocowanieWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:znajomość obsługi dziurkarki,...

  • Dodane: wczoraj
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Głowno
  • szycie tkanin, dzianin tj. swetry,czapki,bluzkiWymagania dodatkowe:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania inne:może być do przyuczenia

  • Dodane: wczoraj