Praca: Technik prac biurowych


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Łazisko
Numer: StPr/19/0199
OBOWIĄZKI:
przygotowanie dokumentów do fakturowania, wypisywanie zleceń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Miejsce pracy:

Łazisko


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

łódzkie / Kocierzew Południowy
  • staż ze środków unijnych POWER dla osób do 30-go roku życiaWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • prace biuroweWymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

łódzkie / Kutno
  • prace kancelaryjno-biuroweWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • nauka funkcjonowania działu księgowości: obiegu dokumentów i obsługi urządzeń biurowych, programu finansowo księgowegoWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie...

  • Dodane: wczoraj