Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/21/1009
OBOWIĄZKI:

prace biurowe

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Zobacz podobne oferty

Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

łódzkie / Łódź
  • Would you like to get an unique opportunity to be part of People Direct team, where you will have the chance to learn and grow in People/HR area)? We are now looking for a Student in Nordea,...

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

łódzkie / Zduńska Wola
  • wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: algorytm

  • Dodane: 2021-10-11

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

łódzkie / Łowicz
  • kompleksowa obsługa odbiorców wody z odczytem radiowym Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: 2021-10-08

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • Obsługa urządzeń biurowych; sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji; obsługa klienta. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: Umiejętność...

  • Dodane: 2021-10-07