Praca: Technik Serwisu

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy działającej w obszarze urządzeń sprężonego powietrza, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Technik Serwisu
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 16/2021

Zadania:

  • Prowadzenie napraw oraz prac konserwacyjnych przy urządzeniach wytwarzających sprężone powietrze na powierzonym regionie
  • Bieżący kontakt z klientami zapewniając ich profesjonalną obsługę
  • Współpraca z koordynatorem serwisu oraz bieżąca specyfikacja części zamiennych potrzebnych do przeprowadzania napraw

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe: elektryczne / elektroniczne / elektromechaniczne; mile widziane uprawnienia F-gazowe
  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (serwisowanie urządzeń sprężonego powietrza będzie dużym atutem)
  • Doświadczenie w diagnozowaniu systemów mechanicznych, elektrycznych / elektronicznych / pneumatycznych lub hydraulicznych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (komunikację z anglojęzycznym wsparciem technicznym)
  • Czynne prawo jazdy kat.B

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę na okres próbny 3 miesiące, następnie przedłużenie umowy na rok lub czas nieokreślony
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy klasy Volkswagen Crafter
  • Opiekę medyczną (Medicover) oraz kartę sportową
  • Wsparcie nie tylko w trakcie wdrożenia, ale także szkolenia rozwojowe, w tym po angielsku

Uwaga: poszukujemy na dwie lokalizacje - Wielkopolska oraz Łódzkie

W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.