Praca: Woźna

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Woźna
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/22/0594
OBOWIĄZKI:
- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z zasadmi czyszczenia różnych powierzchni i korzystania ze środków czyszcząco-dezynfekujących,- utrzymywanie w czystości pomieszczeń do sprzątania,- nauka obsługi sprzętu sprzątającego,- pomoc w przestrzeganiu dyscypliny podczas przerw,- dbanie o rośliny,- wietrzenie, zamykanie klas,- sprawdzanie okien.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu