Praca: Wychowawca

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Wychowawca
Miejsce pracy: Tomisławice
Numer: StPr/20/0986
OBOWIĄZKI:
Indywidualna praca z wychowankiem, praca z grupa wychowanków, realizacja zadań opiekuńczo-wychowawczych, zapewnienie opieki i bezpieczeństwa wychowankom.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: pedagogika

Wymagania inne:

Ukończone studia w kierunku pedagogiki resocjalizacyjnej, pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, pracy socjalnej lub psychologii

Miejsce pracy:

Tomisławice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu