Praca: Zbrojarz


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Zbrojarz
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/22/0738
OBOWIĄZKI:

szalowanie i zbrojenie stropów i fundamentów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Peab Sp. z o.o

łódzkie /
  • Miejsce pracy: Umeå , Szwecja W chwili obecnej poszukujemy doświadczonych cieśli szalunkowych, którzy pracują samodzielnie i posiadają doświadczenie na różnych systemach szalunkowych oraz...

  • Dodane: 2022-08-11

Victor Energy Sp.zo.o.

łódzkie /
  • praca w delegacji na terenie całej Polski współpraca z przełożonymi i członkami brygady w zakresie prowadzonych prac. doświadczenie w pracach budowlanych przy robotach żelbetowych, mile...

  • Dodane: 2022-08-04

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Kozenin
  • PRZYGOTOWYWANIE MIESZANEK BETONOWYCH, SIATEK I SZKIELETÓW ZBROJENIOWYCH ORAZ WYKONYWANIE ELEMENTÓW BETONOWYCH I ŻELBETONOWYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

  • Dodane: 2022-08-01

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - produkcja przeciwwag betonowych - obsługa stołu wibracyjnego - obsługi betoniarki wolnospadowej 120L 230V - godziny pracy: 4-16, 16-4 - praca w dni wolne - umowa zlecenie na okres 1 roku...

  • Dodane: 2022-08-01