Praca: Kierownik Robót Teletechnicznych

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Kierownik Robót Teletechnicznych
Zakres obowiązków:
  • Uczestnictwo w przygotowaniu produkcji,
  • Prowadzenie negocjacji i wybór podwykonawców w zakresie elektrycznym i teletechnicznym,
  • Weryfikowanie dokumentacji projektowej,
  • Sporządzanie harmonogramów robót,
  • Nadzorowanie prac podwykonawców w zakresie instalacji teletechnicznych, w zgodzie z dokumentacją techniczną i wymaganiami kontraktowymi,
  • Prowadzenie robót zdodne z załorzonym budżetem i harmonogramem,
  • Prowadzenie robót zgodne z zasadami BHP i ppoż.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku telekomunikacja, elektrotechnika lub pokrewnym,
  • Uprawnienia budowlane do prowadzenia robót w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych,
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Robót,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na projektach infrastrukturalnych,
  • Wiedza w zakresie przepisów prawa i norm technicznych niezbędnych do prowadzenia robót,
  • Doskonała organizacja pracy i planowania,
  • Znajomość MS Office,
  • Prawo jazdy.
Oferujemy:
  • Pracę na prestiżowym kontrakcie infrastukturalnym,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia,
  • Atrakcyjne zarobki adekwatne do posiadanego doświadczenia.